Originální tvorba

Politika je náročnou kariérou. Aby člověk mohl být skutečně dobrým politikem, potřebuje mít určitou sadu kvalit a vlastností. A když je nemá...

Dárkonosiči berou svou práci velice vážně. Ať si dítě přeje kolo, štěně nebo třeba brášku, vždycky udělají maximum pro to, aby vánoční přání splnili. Jak to ale dělají v případě nehmotných dárků a jak zvládnou obdarovat každého v tak krátkém čase?

Duch louky

04.12.2020

Vyvolávání duchů je oblíbenou aktivitou na všech dívčích přespávačkách. Ale co když je jeden duch vyslyší? Co když je vyslyší nejstarší, nejmocnější a nejhladovější duch v okolí? A tomu Cola a pár křupek rozhodně nestačí...

Čtení příběhů, které už na první pohled působí, jako by byly psané někým, kdo nedokončil první stupeň základní školy a ideálně při tom ještě minimálně jednou propadl.

Žil byl mladý král, který příliš brzy přišel o svou krásnou drahou choť. Zůstala mu po ní holčička, a ta jakoby mamince vypadla z oka.

Všichni si jistě jednou kladli otázku, jak to jen známí autoři na Wattpadu dělají, že jsou jejich příběhy tak čtené. Inspirace na oblíbené příběhy leží na každém rohu, jen ji zvednout a vyždímat do poslední kapky. Patříte mezi nadšence do čísel a preferujete je před kvalitou? Pak vám tyto rady v dosažení cíle jistojistě pomohou!

Fanfikce na objednávku. Věřili byste, že na loňský animák nejsou skoro žádné slashovky? Já vím, neuvěřitelné. A když čtenáři pláčou, prokrastinující spisovatel přiběhne na pomoc!
Špioni v převleku (Spies in Disguise) jsou film plný zábavy i hlubokých životních témat. Zkrátka tak, jak to máme rádi my dospělí, kteří bereme děti do kina jako záminku,...

Představte si, že píšete příběh. Skoro nikdo vám za něj nehlasuje a komentáře nepřipadají v úvahu. Ač víte, že se počet přečtení nerovná kvalitě, těch deset zhlédnutí na sto kapitol vás lehce znepokojuje a demotivuje.