Povídky na tomto webu

15.11.2019

Na tomto webu je množství povídek z různých fandomů a postupně budou přibývat další. Je důležité zmínit, že tvorba inspirovaná jiným dílem není určená k zisku. Povídky mnohdy vznikají vlivem dotěrných myšlenek, kterých se nelze jinak zbavit. Pokud narazíte na na povídku podobnou, jako je některá ze zde uveřejněných, prosím, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo v rámci diskuze. Témata fanfiction se často shodují a nebylo by to proto překvapivé, lepší je se ale ujistit a když tak porovnat přístupy.

fandom:

  • /ˈfandəm/ 
  •  Fanoušci konkrétní osoby, týmu, smyšlených seriálů atd. Společně považováni za komunitu nebo subkulturu.

Dokončená fanfiction je viditelně označena. Momentálním rozpracovaným projektem jsou Pouta života

Jestliže máte nápady na novou povídku, kterou byste nám chtěli zadat, ozvěte se. Nic není nemožné a uvidíte, kam to povede.

fanfiction: beletrie napsaná fanouškem konkrétního televizního seriálu, filmu atd. 

Pouta života

Harry Potter

ROZEPSÁNO

Harry je popraven Pánem zla v den šestnáctých narozenin. Ale nezemřel. Místo toho se objevil v koupelně mladého Severuse Snapea a přeruší mu důležitý rituál. Magií všechno končí i začíná a Harrymu nezbývá nic jiného, než se svou smrtí chvíli počkat.

Další paralelní svět

Sherlock/Doctor Who

UKONČENO

Sherlock s Johnem jsou zavoláni k případu. Žena, která by neměla existovat, byla zatčena za vloupání do laboratoří. Tvrdí, že to byla nehoda a žádá specialistu na zvláštní případy. Rose Tylerová se musí zorientovat v dalším novém světě a nechat svůj starý život za sebou. Zase.

Důležitost rodiny

Stmívání

UKONČENO

Bella Swanová začala díky Jacobovi po odchodu Cullenových zase žít. Na výletě v lese potká Laurenta. Bohužel to nebude jediná komplikace v jejím životě. Upíři, vlci, upíři a ještě jednou upíři. Smečka, Cullenovi i Volturiovi mění její život každou chvíli.

BETA READING

Hledají se bety!

Bety jsou šafránem pro autory a jestl jste ochotni nám pomoci, dejte vědět! Ať už si troufáte na gramatiku nebo byste se jen chtěli šťourat v příběhu, chceme vás. Je možná i výměna prací a vzájemné betování. 

beta: osoba zkoušející produkt v konečných fázích vývoje , která není spojena s procesem vývoje