Fejetony s Wattpad tóny: Jak získat tisíce přečtení

05.11.2020

Všichni si jistě jednou kladli otázku, jak to jen známí autoři na Wattpadu dělají, že jsou jejich příběhy tak čtené. Inspirace na oblíbené příběhy leží na každém rohu, jen ji zvednout a vyždímat do poslední kapky. Patříte mezi nadšence do čísel a preferujete je před kvalitou? Pak vám tyto rady v dosažení cíle jistojistě pomohou!

1. Napište srdceryvný příběh plný nečekaných zvratů s originální zápletkou a realisticky popsanými postavami.

2. Vyhoďte ho do koše, protože tohle na Wattpadu nikdo nečte.

3. Porozhlédněte se po ostatních příbězích této oranžové aplikace. Prozkoumejte všechna její zákoutí, nasávejte atmosféru, čerpejte inspiraci a hlavně kopírujte známější autory. Kdo si toho všimne, když svůj příběh pojmenujete naprosto stejně a v anotaci přehodíte celé dvě věty? NIKDO.

4. Pokud vás zaujme některá ze zápletek slavných příběhů, nebojte se z ní vytěžit maximum. Příběh o Henriet Poppové, která dostane pozvání do školy čarodějek zvanou Spalničky jistě zaujme každého, kdo si potrpí na bezesporu originální tvorbu!

5. Pokud vás někdo obviní z kopírování, začněte se okamžitě bránit. Jsou dva způsoby, které můžete využít. Typické školkovské zapírání vás může dovést tak daleko, jak si jen dokážete představit. Zavrtění hlavou pokaždé, co vám nepřejícný hater vytkne chyby a fakt, že píšete y a i vždy obráceně, vás na kariérním žebříčku brzy posune mezi hvězdy. Pokud však nemáte žaludek na odpovídání zlým a jistě zcela neúspěšným a závistivým lidem, můžete zvolit taktiku zvanou "na Tomia". Zkrátka si všechny své odpůrce zabanujete. Zabanovaní odpůrci rovná se žádní odpůrci. To je přeci jasné, no ne? ANO (spojitost s jakoukoliv politickou stranou je zcela náhodná).

6. Nyní jste zcela jistě v bodě, kdy vás všichni milují a podporují. A ti, kteří ne, si jen nechtějí přiznat pravdu. Svět vám leží u nohou a čísla u příběhů každým dnem rostou výš a výš, až k samotným hvězdám, kterým vévodíte vy.

Gratulujeme! Právě jste se stali prvotřídním idiotem!

- Kari