Tak Trochu Duhový Tao - Temná stránka Wattpadu

11.11.2020

Ano, zní to divně, ale já mám i jiné zájmy než elektroniku a básně. A jedním z nich je i LGBT komunita. Sleduji, co se kolem ní děje v Česku, okolních státech, ve světě, pozoruji a povětšinou nezasahuji. Dnešek ale bude výjimkou, rozhodl jsem se založil sérii, kde se právě této komunitě budu věnovat. Předem ale varuji, nebude to další z článků, který se snaží LGBT podpořit za každou cenu. I přes to, že sám do komunity patřím, mnoho věcí, které děláme, se mi nelíbí, a nebudu se taky bát proti nim ohradit. Pokud tedy chcete pouze zvednout sebevědomí, přeskočte dál. Pokud chcete nějaké myšlenky, argumenty a možná debatu, prosím, jsem tu pro vás. Prozatimní vydání je plánováno na každou středu, ale záležet bude převážně na mém časovém rozvrhu, lenosti a lenosti.

Přijdu na Facebook, vyskočí na mne gay.


Vlezu na Wattpad, gay fanfikce o gay YouTuberovi.


Mrknu na sport, slavný sportovec se vyoutoval. Je to gay.


Podívám se na lidi, které dcera sleduje na Instagramu, minimálně jeden z nich je gay.


Je to všude! Pomalu si začínám jako heterosexuál přijít utlačovaný. V létě Prahou prochází desítky tisíc gayů. Papež vítá gaye v církvi. Gayů je více a více!

Pomoc! Je to všude!

Upřímně bych se nedivil, kdyby se tak někdo skutečně cítil. I já, ač na sociálních sítích nejsem uzavřený v LGBT bublině (naopak mi tam straší spíše politika, psaní a MEMES), vidím tato témata skoro každodenně. Čím to je, že naše menšina, narozdíl od těch ostatní, má stále daleko větší pozornost ze strany médií? Proč články s tímto tématem lidi čtou, píší a sdílí? Proč je Wattpad zaplavený gay příběhy a fanfikcemi rozdílných kvalit? Ahoj!

Je nás nejspíše ne více, než deset procent, i přesto se zdá, že k nám patří každý druhý. Proč? Nu, protože jsme hlasitá menšina. A kromě toho, máme to, za co by mnoho lidí obětovalo duši. Pozornost médií. Jakmile se kdokoliv alespoň trošku známější "vyoutuje", do 24 hodin je to skoro ve všech médiích. Během konání Pridu se prakticky o ničem jiném nepíše. I po letech lidé články a zprávy s LGBT tématikou čtou, sdíli a píší. A určitě to není jen proto, že k ní patří a chtějí šířit slovo o ní. Aliance pro rodinu o nás mluví, Jsme Fér mluví o ní, všichni se navzájem, namísto argumentů, zasypávají urážkami. Na některé jsme se podívali v minulém článku, rozmázávat to tedy více nebudu. Co zmíněno nebylo, je fakt, že jsou i na druhé straně. Bohužel.

Pořádáme demonstrace za manželství pro všechny, píšeme poslancům, dokonce jsme měli rozpravu v senátu. Zkrátka jsme vidět a slyšet a mnoho lidí to provokuje. Občas i já mám pocit, že je toho až trošku moc. Přesto se však dnešní článek pokusím pojmout poněkud zábavně. Zanecháme tedy mých hlubokých úvah, kterých v posledních dílech bylo dost a dost a projedeme si temnou gay stránku Wattpadu. A že to bude stát za to.

Že normální to nebude je vidět už z popisku.

Oh my, that escalated quickly.

Alespoň to zůstane v rodině.

Více, než samotný děj, mne fascinuje fakt, že to má šedesát tisíc přečtění. Prosím, Jsme Fér. Takhle se dělá správná LGBT kampaň. Žádné petice. Storka na Wattpadu! To je to řešení!

#SoHomo

"To je mi jedno, kdo jsi, přestaň vyžírat mou zmrzlinu!"

Ano, gay ship fanfikce Wattpad celkem ovládají.

NE

Vážně netuším, co by tu mělo zaznít.

"Trochu dement ale hodně retardovanej"

Důležitá poznámka, která by každopádně měla zaznít, je, že mým účelem je pouze pobavení. Osobně jsem na Wattpad psal a stále tam na různých profilech pár mých povídek visí, myslím, že je to skvělá aplikace. A dá se tam najít i pár vážně kvalitních příběhů, ať už s LGBT komunitou souvisí a nebo ne.

Dobře, tentokrát bylo hledání o pár úrovní jednodušší. A zábavnější. Mějte se hezky!

Tao


.

Vycházím ze stránky úlovky z Wattpadu, doporučuji, stojí za to!