Fanfiction

Práce, které obsahují postavy a jména patřící jiným autorům, nejsou vytvořeny za účelem zisku.

- Artie Wiles

Další paralelní svět

Artie Wiles

Sherlock/Doctor Who

DOKONČENO

Sherlock s Johnem jsou zavoláni k případu. Žena, která by neměla existovat, byla zatčena za vloupání do laboratoří. Tvrdí, že to byla nehoda a žádá specialistu na zvláštní případy. Rose Tylerová se musí zorientovat v dalším novém světě a nechat svůj starý život za sebou. Zase. 

Pouta života

Artie Wiles

Harry Potter

DOKONČENO

PŘEHLED KAPITOL

Harry je popraven Pánem zla v den šestnáctých narozenin. Ale nezemřel. Místo toho se objevil v koupelně mladého Severuse Snapea a přeruší mu důležitý rituál. Magií všechno končí i začíná a Harrymu nezbývá nic jiného, než se svou smrtí chvíli počkat. 

Důležitost rodiny

Artie Wiles

Stmívání

DOKONČENO

Bella Swanová začala díky  Jacobovi po odchodu Cullenových zase žít. Na výletě v lese potká Laurenta. Bohužel to nebude jediná komplikace v jejím životě. Upíři, vlci, upíři a ještě jednou upíři.  Smečka, Cullenovi i Volturiovi mění její život každou chvíli.

Jen si myslíš, že mě miluješ

Artie Wiles

Špioni v převleku

DOKONČENO

Walter málem umřel a Lance se rozhodl, že už se to znovu nestane. Jsou přece Trhlej tým. Jsou nejlepší přátelé. Co na tom, že Lance cítí něco víc? Když zamilovanost pořád nepřechází a Lance se už konečně odhodlá s tím něco dělat, Walter mu nevěří a tvrdí, že je pod vlivem jeho vynálezu. Chytrému napověz, hloupého trkni. A Lanceovi stačí číst mezi řádky. 

Útěk do Země Nezemě

Artie Wiles

Peter Pan

DOKONČENO

Wendy se rozhodla, že nedospěje. Dospělost se všemi povinnostmi manželky není nic, o co by stála. A proto uteče do Země Nezemě a bude svobodná! Tak jednoduché to ale není. Země Nezemě je jiná, než si pamatovala. Jestli chce žít svůj život po svém, musí nejdřív zjistit, kým je. Zkrátka tak, jak to u dospělých-nedospělých bývá.