Artie Wiles 

Skutečným jménem Markéta Wiležinská. 

Majitelka stránek, autorka článků, spisovatelka a zakladatelka projektu Podělme sePlaylist, který má za úkol zvednout mi náladu a zařídit, aby se mi chtělo něco dělat:


Píšu články o nejrůznějších tématech. Postupně se osobní blog přetvořil v něco mnohem většího. Díky projektu Podělme se vznikla spolupráce s dalšími autory a kreativci. Momentálně tedy kočíruju vlastní psaní pro radost i pro ostaní, organizaci projektu, webových stránek, publikování Měsíčníku (náš newsletter) a životní dálosti, které na nic z předešlého neberou ohled. Provoz všeho financuji z vlastní kapsy a i proto jsem vděčná každému, kdo na stránky a další projekty přispějí například formou platformy ko-fi. Koupí jedné "kávy" tak dáte najevo, že vás purčitý projekt těšíte a podpoříte jeho autora jak finančně tak morálně.

Jakékoliv nápady nebo připomínky k projektu i k příspěvkům pište, prosím, do komentářů nebo na mail artie.m.wiles@gmail.com. Potěší mě jakýkoliv kontakt se čtenáři a diskutování mám nejraději. I když spolu nemusíme souhlasit, výměna názorů mě baví a často se tak dozvím i něco nového. :-) 

Kontaktujte mě


E-mail:

artie.m.wiles@klid-a-kakao.cz

Sledujte mě:

Instagram